poniedziałek, 11 czerwca 2012

EURO...i czerwone usta...

I mnie zaczynają dopadać nerwy związane z tą imprezą, choć piłki nożnej nie znoszę organicznie, ale to wydarzenie na skalę historyczną :) więc poniosło i mnie. Zwłaszcza jak zobaczyłam, te tłumy ludzi.  Wielki biało- czerwony karnawał. Flagi , białe orły, ale najlepsze gadżety kibica jakie widziałam to dmuchane mini skrzydła Husarskie :). Zrozumiałam, że tu chodzi o to by być razem w tym czasie- jednoczyć się, cieszyć a jak trzeba i płakać. Jutro mecz POL- RUS jak obstawiacie ? Po tym co RUS zrobiła z CZE ( wiatraki) nie mam złudzeń że wygramy ale może chociaż zremisujemy. Przykre, że RUS kibice też są w wyjątkowo  bojowym nastroju. RUS są jak czołgi ale my, jak historia pokazuje, potrafiliśmy z ułańską fantazją  porwać się na te czołgi z szabelką więc czemu nie teraz stać się Dawidem ? Ja wierzę i tak- jak przegramy będę płakać :(. Tak czy inaczej jutro na stadionie powtórka z Bitwy Warszawskiej 1920- kolejny cud nad Wisłą? Ja jako symbol jedności będę miała umalowane na czerwono usta  a wy co zrobicie :)?
zdjęcie z pilkanozna.pl

9 komentarzy:

 1. Ciekawy blog. W 100% popieram ludzi kreatywnych. Interesujesz się modą, wiec zapraszam do mnie
  BLOG O PROJEKTOWANIU itp... http://zapalov.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo podoba nam się twój blog, jesteś świetna :)

  zapraszamy na naszego bliźniaczego http://life-of-twins.blogspot.com/ dodajemy do obserwowanych? <3

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie euro wywołuje skrajne emocje, bardzo.. zwłaszcza obserwując ludzi, którzy cały rok marudzili jak nienawidzą tego kraju, a od 3 dni obnoszą się wszędzie ze swoją polskością, pełno hipokryzji w tym tak mało szczerości.. ;)  zapraszam częściej, będzie mi przemiło ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja piłkę uwielbiam :) Zwłaszcza jak grają nasi :) Mam spodenki i koszulkę z napisem Polska i farbki do twarzy :)

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie Wasze opinie. Dlatego zawsze staram się na nie odpowiadać. Na pewno gdy zostawisz swój komentarz zajrzę do Ciebie a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym wielką przyjemność a ja się odwdzięczę. Pamiętaj jednak że jest cienka granica między krytyką a chamstwem, zawsze najbardziej negatywną ocenę można przytoczyć w sposób kulturalny i inteligentny.Zapraszam także na Fanpage http://www.facebook.com/RaszRush