czwartek, 18 czerwca 2015

Backyard

Przy ulicy 11 listopada 22 w Warszawie znajduje się „Zagłębie klubowe” Pragi i podwórko kulturalne, o którym jest głośno od kliku lat. Mieści się tu offowy teatr, cztery kluby, hostel a także pracownie znanych warszawskich artystów. Miejsce to zwane jest "Małym Berlinem", gdyż klimat starych kamienic miesza się ze sztuką i nowoczesnością. Teatr Academia, założony w 1992 roku przy Katedrze Scenografii Akademii Sztuk Pięknych przez Romana Woźniaka był pionierem działalności artystycznej na "podwórku". Działalność teatru to nie tylko sztuka ale i aktywności prospołeczne, czego dowodem jest choćby festyn artystyczny pt: "Sąsiedzi dla Sąsiadów". W 2005 roku na podwórku pojawił się pierwszy klub: Skład Butelek, a rok później Saturator i dwa kolejne – Zwiąż Mnie i Hydrozagadka. Nowe kluby szybko zdobyły miano najciekawszych w mieście. „Zagłębie klubowe” przy ul. 11 Listopada 22 to nie tylko typowe imprezy klubowe, ale też spektakle, performance, wyprzedaże czy imprezy dla dzieci. Zaletą  imprezowania na "podwórku" jest możliwość noclegu w hostelu Fabryka. Wystarczy jedynie wejść na I piętro i dać susa na wyrko..... no i odpada koszt taksówki. Kolejny plus hostelu - każdy jego gość ma za darmo wejściówkę do Saturatora. "Podwórko" na Pradze to miejsce żyjące własnym specyficznym rytmem. To rozmowy, alkohol, oszałamiające murale i atmosfera leniwego miejskiego pikniku.

https://www.facebook.com/11Listopada22
wawalove
warsawoff.blox

pants-zara
golden tattoo- stmt.pl
necklace- filigree.pl


24 komentarze:

 1. Fajna miejscówka ;) Świetnie wyglądasz! Podobają mi się bardzo buty i te tattoos :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz czaderskie spodnie! Do tego super buty ! Strasznie mi się podobają te naklejane tatuaże!

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki świetny klimat zdjęć, jestem zachwycona! Perfecto!
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Me gustan los tatuajes!
  Besos

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia obłędne. Ty jak zwykle olśniewasz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne miejsce na zdjęcia, boyfriendy - MEGA !

  OdpowiedzUsuń
 7. zdjęcia i outfit - mistrzostwo! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. genialnie wyglądasz:) fantastyczne masz buty:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny taki hostel :) Wiesz, że Cię uwielbiam :) Tatuaże także zamówiłam i czekam na nie, zabieram na urlop, a co :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tatuaże i naszyjnik <3
  www.magfashion.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. You look beautiful
  Gorgeous outfit

  Love Vikee
  www.slavetofashion9771.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękny Look! <3
  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Niesamowite miejsce <3 A Twoja stylówka Rasz jak zwykle perfect, taka letnia, romantyczno-pazurzasta! No i tatuaż na bicku jest w dechę <3 Buziaki ogromne!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne zdjęcia. Uwielbiam estetykę Twoich fotografii. Well done :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Jacie, super jest to podwórko! Szkoda, że u mnie w mieście nie ma takiego kulturowego miejsca, że w jednej lokalizacji tyle się dzieje. Zdjęcia jedne z fajniejszych u Ciebie na stronie (to chyba ten klimat podwórka na mnie tak działa) no i to połączenie! Wiązane buty, koronka, jeans - ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 16. Hostel Fabryka! Nocowałam tam kilka razy, kiedy robiłam podyplomówkę w Warszawie. Praga wieczorem po zajęciach bywała trochę straszna, ale odprowadzała mnie rodowita prażanka, która znała każdy kąt i do dodawało mi nieco animuszu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Perfect jeans and your top is adorable. You are gorgeous. Kisses and have a lovely weekend :)

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie Wasze opinie. Dlatego zawsze staram się na nie odpowiadać. Na pewno gdy zostawisz swój komentarz zajrzę do Ciebie a jeśli dodasz mnie do obserwowanych sprawisz mi tym wielką przyjemność a ja się odwdzięczę. Pamiętaj jednak że jest cienka granica między krytyką a chamstwem, zawsze najbardziej negatywną ocenę można przytoczyć w sposób kulturalny i inteligentny.Zapraszam także na Fanpage http://www.facebook.com/RaszRush